Küçükçekmece su kaçağı tespiti yaparken yüksek teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Araçlarımız tam donanımlı servise çıkmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız şikayetiniz üzere evinize gelir ve sorununuzu dinler. Küçükçekmece su kaçağı tespiti işlemine başlar ve su sızıntısını en kısa süre içinde noktasal tespit edip onarımını gerçekleştirir. Aslında basit görünen bu işlem uzmanlık ve cihaz kapasitesi gerektirir. Görünen yerlerdeki su kaçağını herkes bulabilir peki ya görünmeyen su kaçakları? Ekip arkadaşlarımız cihaz yardımıyla en ufak su sızıntılarını bile bulur. Bulunamayan su sızıntı tespitlerinden Ücret talep etmiyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte kaliteli hizmet sunuyoruz. Onarım esnasında kalitesiz malzeme kullanımı ve yanlış tesisat kaynaklaması yakın zamanlarda tekrardan bu sorunla karşılaşmanızı sağlar. Su kaçaklarını basite almamak gerekli gün içerisinde gördüğünüz su sızıntıları evinizde su baskınlarına yol açabilir. Küçükçekmece su kaçağı tespiti işlerinize talibiz. Kaliteli ve garantili hizmet sunan firmamız yapılan su kaçağı tespiti ve onarım işlerinize 2 yıl Garanti vermektedir. Profesyonel destek almak için bizimle 0532 678 56 07 numaralı telefondan yada iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Size en yakın tam donanımlı aracımız en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret edecektir.

Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma

Küçükçekmece su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılır? Bu soruya basit olarak cevap verelim. Öncelikle evinizin su sayacını kapatın ve musluklarınızı da kapatınız. Buna rağmen su sayacınız hala dönüyorsa evinizde su sızıntısı olabilir.Tavanda, Parkede, Fayans aralarında nem, küf gibi benzeri sarartılar görüyorsanız buda su kaçağı olduğu anlamına gelir. Küçükçekmece su kaçağı bulma işlemini eğer gözle göremiyorsanız profesyonel destek almanız gereklidir. Yüksek teknolojiye sahip cihazlarımızla en ufak su kaçaklarını akustik dinleme cihazımız yardımıyla noktasal tespit ediyoruz. Yan resimde görüldüğü üzere sadece su kaçağının olduğu bölge kırılır. Varsayımlarla değil cihazlarla buluma işlemi sağlıyor aynı anda onarımını gerçekleştiriyoruz. Ares su kaçağı tespit firması olarak yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Eski usul evinizin her yerini tahmini olarak şurası burası diyip kırma işlemi yapıp yüksek maliyetler çıkartmıyor bilhassa noktasal tespit yapıp bütçenizi koruyoruz. Her cihazlı su tesisatçısına itibar etmeyin uygun fiyatlı cihazlar alıp iş tecrübesi olmayan ustalarda var. Biz yıllardır bu işi kendimize meslek edindik ve profesyonel düzeyde uzmanlaştık. Bulamadığımız su kaçağından Ücret almıyoruz. Eğer bir firma garanti vermiyorsa ve cihazı yoksa itibar etmeyiniz. Küçükçekmece su kaçağı bulma işlerinizi itina ile evinize gelip bu sorundan sizleri kurtarıyoruz.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Küçükçekmece’nin En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Küçükçekmece Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Küçükçekmece Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

2 thoughts on “Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti”

  1. Aradım ve 15 dakika geçmeden evime geldiler ne hız dedim Mobil araçları varmış bizi yönlendirdiler dediler ve 40 dakika içinde su kaçağını bulup onardılar arkadaşlara teşekkür için 5 yıldız berdim

    1. Biz teşekkür ederiz memnuniyetiniz bizim için daha önemli. Tam donanımlı mobil araçlarımız İstanbul’u gezmektedir ortalama 30 – 40 dakika içinde evinize gelmiş oluyor ekip arkadaşlarımız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top