Beşiktaş su kaçağı tespiti firması olarak evinizdeki tüm su kaçağı tespiti ve onarım işlerinize talibiz. Evinizin her hangi bölgesinde su sızıntısı meydana gelebilir. Bunun başlıca nedenleri, zamanla yıpranmış kullanım süresi dolmuş tesisatlar, tadilat esnasında hasar almış su tesisatınız su kaçaklarına neden olur. Tavanda, parkede, fayans aralarında rutubet ve nem gibi görsellerle karşılaşırsanız evinizde su kaçağı vardır. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Uzman ekip arkadaşlarımız ve yüksek teknolojik cihazlarımızla evinizde noktasal tespitler yapıp onarımını gerçekleştiriyoruz. Ares su kaçağı olarak yapılan su kaçağı ve onarım işlerinize 2 yıl garanti veriyoruz. Açık alan mekanlarda su kaçağı bulması daha zor ve zaman alıcı bir iştir bazı firmalar açık alanlara yaklaşmak istemez. Kimi İstanbul ilçelerine bile gitmek istemezler nedeni az ücret bırakması veya yolun uzak olması gibi bahanelerdir. Beşiktaş su kaçağı tespiti için biz İstanbul’un her semtine servis imkanı sağlıyoruz. Müşteri ayrımımız farklı farklı fiyatlandırmamız yoktur. İşin hakkı neyse o talep edilir. Eski usul tahminlerle değil de hem iş tecrübesi hem de teknolojik cihazlar yardımıyla su kaçağı tespit işlemi yapıyoruz. Tam donanımlı araçlarımız yapılacak her işe uygun makinelerimizle profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızın sizden gizli saklı iş yapmaları diye bir kavramları yoktur. Arkadaşlarımız evinizde çalışma yaparken yanlarında bulunup bütün işlemleri sizlerde takip edebilirsiniz. Böylece içiniz rahatlamış olursunuz bizlerde yaptığımız işin garantisini vermiş oluruz.

Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

Beşiktaş su kaçağı bulma işlemini yüksek teknolojik cihazlarımızla yapıyoruz. Genellikle Akustik dinleme cihazı kullanıyoruz nedeni ise yüksek ses frekanslarını ekip arkadaşlarımıza daha net bir şekilde aktarmasıdır. En ufak su sesini bile iş tecrübesiyle beraber yanılma payı olmadan ayırt edebiliyoruz. Bulamadığımız su kaçağı işlemlerinden hiç bir ücret talep etmiyoruz. Termal kamera genelde sıcak su giderlerinde kullanılıyor fakat biz akustik dinleme cihazı ile sıcak, soğuk, temiz su gideri, pis su gideri farketmeksizin noktasal tespit ediyor ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi yaparken sadece su sızıntısı olan bölge kırılır. Her yer delik deşik edilmez tonlarca para harcamanıza gerek kalmaz. Maddi ve manevi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Beşiktaş su kaçağı bulma işlerinize talibiz yaptığımız her işlemin garantisi verilmektedir. Bir iki makine ile bu işlemler çok zordur ve hatta bazen bulunması imkansız hale gelir. Her işlemin farklı makinesi vardır ve hepsinin görevi farklıdır. Pimaşlar için kameralı robotik cihaz kullanıyoruz, Temiz su gider tesisatları için akustik dinleme cihazı kullanıyoruz. Evinizde su kaçağı olup olmadığını ilk etapta anlamak için basınçlı test pompası kullanıyoruz. Tüm ekipmanlar tek başına bir hiçtir ekipmanı olmayan ustalarda tek başına bu işlerin altından kalkamayabilir. Siz evinize yakın olan su tesisatçısı değil de profesyonel destek almak önceliğiniz olsun.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Beşiktaş’ın En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş su tesisatçısı veya su kaçak tespiti aynı işmi diye soracak olursak şöyle cevap verebiliriz. Aslında ikisi de farklı hizmet sektörü fakat temelinde su tesisatçılığı vardır. Kimi su tesisatçısı sadece alt yapıdaki su tesisatınızı yeniler. Kimi tesisatçı sadece evinizin su borularında, bataryalarınızda, rezervuarlarınızla ilgi tamiratları yapar. Kimi firmada sadece su kaçağı tespiti işlerine bakar. Tamirat , onarım, yenileme işlemini genel olarak normal su tesisat ustaları yapar. Bizler teknolojik cihazlar kullanarak su kaçağı tespiti ve onarım işlemi yapıyoruz. her su tesisatçısı su kaçağı tespiti yapamaz bu nedenle su tesisatçılığı ve su kaçak tespiti işleri ayrı bir sektördür aslında. su tesisatçılık işleri olarak alt yapı tesisat yenilemesi ve su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. Evinizde, iş yerinizde, otellerinizde alt yapı çalışmaları yapmaktayız. Bunun yanı sıra tıkanık açma ve makineli petek temizleme hizmeti veriyoruz. tam donanımlı araçlarımızla uzman kadromuzla tüm işlerinize talibiz. İstanbul’un neresinde olursanız olun her semte servisimiz mevcuttur. Bizimle iletişime geçmek için 0532 678 56 07 numaralı telefondan yada web sitemizin iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz. En kısa sürede ekip arkadaşlarımız mekanınızı ziyaret edip sizlere kalıcı çözümler sunacaktır. Firma prensibi olarak müşteri memnuniyeti ilk tercihimizdir. Biz müşterimize tek seferlik hizmet sunmaktansa uzun yıllar iş birliği içinde olmayı tercih ettik.

Beşiktaş Su kaçağı Tespit Cihazı

Beşiktaş su kaçağı tespit cihazı akustik dinleme yöntemidir. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet Beşiktaş su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda fazlalıkla müşteri portföyümüz bulunmakta neden sizde bizimle çalışmayasınız ki kalite ve uzmanlık ares su kaçağı tespiti firmasında.

Beşiktaş Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Beşiktaş Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top