Ataşehir su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti sunan su tesisat firmasıyız. Teknolojik cihazlardan yardım alarak ekibimizin tecrübesiyle işimizi en iyisiyle teslim ediyoruz. Cihazlar olmadan su kaçağını bulmak çok zorlar hatta genellikle bulunmaz. Düşünsenize duvar veya fayans altında su tesisatınızda bir su kaçağı var ve gözle göremiyorsunuz sadece sağ duyunuzla yada gördüğünüz nem rutubet benzeri bölgede kaçak var diyemeyiz. Akustik dinleme cihazımız en hassas ve en ufak su kaçaklarını bize ses olarak bildirir ve noktasal tespit yaparız o kadar iddalıyız ki bulamadığımız su kaçağı tespiti işlemlerine ÜCRET TALEP ETMİYORUZ. Ataşehir su kaçağı tespiti yaparken basınçlı test pompası cihazımızla uzman ekiplerimiz öncelikle tesisatınızı kontrol eder eğer bar basıncı düşüyorsa tüm musluklarınız kapalı olmasına rağmen evinizde su kaçağı vardır anlamına gelir. 0532 678 56 07 numaralı telefondan bizlere ulaşıp en uygun su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üst komşunuzdan size veya sizden alt komşunuza su sızıntısı olabilir. Bazen gözle görülen su kaçakları aynı yerden olmayabilir bunun nedeni su akışkan bir element olduğu için kendine bulduğu her yerden ilerleyebilir. Bu yüzden bizde üstün teknoloji cihazlardan yardım alıyoruz ve noktasal tespitlerle bütçenizi koruyup her yeri kırmıyor sadece kaçağın olduğu bölgeyi kırıp onarımını yapıyoruz. Gözle görülen bölgedeki su kaçaklarını her usta bulur sizde usta olmasanız da gözle gördüğünüz için kaçağın nereden geldiğini bilirsiniz peki gözle görülmeyen bölgeler için ne yapmalı? Hemen bizimle iletişime geçerek ön bilgiyi aldıktan sonra en hızlı şekilde ustalarımız evinizi ziyaret eder ve sorunlu bölge için cihazları hazırlar. Su tesisatınızın geçtiği tüm noktaları inceleyerek en kısa süre içinde su kaçağını noktasal tespit yaparlar ve yerinde onarım işlemini gerçekleştirirler. Su kaçağı basitsenemeyecek kadar büyük sorun haline gelebiliyor ve su baskınlarına neden olabiliyor. İhmal edilen su kaçakları evinizdeki mobilyalara zarar verir parkelerinizin şişmesine kabarmasına neden olur. Hatta en önemlisi bir elektrik tesisatına temas edebilir v buda hayati önem taşır. İhmal etmeden hemen bizimle iletişime geçiniz.

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Ataşehir su kaçağı bulma ve onarma işlemleri firmamız tarafından un uygun ve kaliteli olarak yapılmaktadır. Yıllarını bu işe vermiş ve cihaz kullanımını en iyi şekilde bilen uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Su kaçağının nedenleri aslında çok basit. Evinizde yaptırdığınız tadilatlarda deli cisimlerin hasar vermesiyle. Yıpranmış eski borularınızın tahrip olmasıyla. Kullanılan malzemelerin kalitesizliğinden. Musluk, batarya başlılkları, klozet rezervuar contalarından sızan sularda su kaçağına neden olur. Yapılması gereken ihmal edilmeden hemen bizlere ulaşmaktır. Ataşehir su kaçağı bulma işlerinize talibiz. Evinize yakın olan hemen gelecek olan cihazsız tesisatçılara yönelmektense işinin ehli teknolojik cihazlardan yardım alan ve uzman ekipleriyle bu işi resmi yapan firmaları seçmeniz maddi ve manevi açıdan sizi fayda sağlayacak. Ares su kaçağı tespiti firması olarak yapılan işlemlere 1 yıl garanti veriyoruz. Ataşehir semtimiz İstanbul’un en eski ilçelerindendir bina yaşları eski olan yapılarda su kaçağı daha fazla görülmektedir. Daha eski dönemlerde demir su boruları kullanılırdı. Bu demir borular paslanmadan dolayı daha sık su sızıntı olayları yaşanırdı. Artık daha uzun yıllar dayanıklı olan plastik borular tercih ediliyor alt yapı işlerinize de talibiz. Ataşehir su kaçağı bulma ve onarım hizmeti veren firmamızı arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret ederek kalıcı çözümler sunacaktır. Kendimize o kadar güveniyoruz ki bulamadığımız su kaçağı için hiç bir ücret almıyoruz buna servis ücretide dahil. Kendine güvenen her firmanın bu teminatı vermesi gerekiyor. Cihaz kullanmayan su tesisatçıları genellikle böyle bir garanti veremez. Evinize gelse dahi su kaçağını bulma ihtimali çok düşüktür. Varsayımlarla yola çıkacağı için eviniz delik deşik olma ihtimalide yüksek olacaktır. Evinizi riske atmadan bizimle iletişime geçiniz.

[table id=2 /]

Ataşehir Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Ataşehir Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top