Beykoz Su Kaçağı Tespiti ve su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız Beykoz ilçemizin en eski su tesisatçılarındandır. 7 Gün Beykoz ilçemize ekipmanlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. 0532 678 56 07 numaralı telefondan hemen ulaşabilirsiniz. Su kaçağı günümüzde çok rastladığımız bir sorun olmasıyla beraber bu işi yapan bir çok tesisatçı firma vardır. Fakat hangi tesisatçı işini iyi bir şekilde teslim eder? Arayacağınız firmanın teknolojik cihazları var mı? İş tecrübesi ne kadar? kaç yıldır bu işi yapıyor? Ustaları gerçekten yeterlimi? Bu soruları size biz cevaplayalım. Eğer yeteri kadar iş tecrübesi olmayan bir ustayla karşı karşıya kalırsanız eski usul su kaçağını bulmaya çalışacağı için bu size yüksek maliyetlerle karşılaşmanızı sağlayacaktır. Yüksek teknolojik cihazları yoksa buda yüksek maliyet demektir. Gözle görülmeyen bölgeleri bir kahinmiş gibi burası şurası diyip kıracaktır. Cebinizle beraber faturalarınızda yanacaktır bir bakmışsınız su faturanız iki katına üç katına çıkmıştır. Acemi yada iş tecrübesi olmayan ustalardan kaçının. Kullandığımız cihazlar akustik dinleme cihazı, Basınçlı test bompası, robotik pimaş görüntüleme kamerası olmakla beraber işin durumuna göre kullandığımız farklı cihazlarımıda bulunmaktadır. Amacımız su kaçağını noktasal tespit edip yerinde onarım sağlayarak sizlerin bütcesine katkı sağlamaktır. Ares su kaçağı tespiti firması olarak bulamadığımız su kaçaklarından ücret talep etmiyoruz.

Beykoz Su Kaçağı Bulma

Beykoz su kaçağı bulma konusunda uzman kadromuzla noktasal tespit yapıyoruz. Donanımlı araçlarımızla en kısa süre içerisinde evinize gelip sizi su kaçağı sorunundan kurtarıyoruz. 0532 678 56 07 numaralı telefondan bize ulaşıp kısa bir bilgi verdikten sonra ekip arkadaşlarımız su kaçağı bulma cihazlarımızla evinize gelip sizi bilgilendirecektir. Beykoz su kaçağı bulma işlerinize talibiz. Evinizdeki tadilat sonrası veya restore aşamalarında su tesisatınız zarar görebilir. Yada kullanılan malzeme kalitesiz olabilir buda su kaçağına neden olacaktır. Faturalarınız şişer ve yüksek gelmeye başlar. Hatta daha önemlisi evinizi su basabilir. Bu hayati önem bile taşır ihmal edilmemesi gereken bir sorundur. Duvarınızda, tavanınızda, zemin parkelerinizde rutubet nem gibi durumlarla karşılaşırsanız cihazlı tesisatçı olarak evinize en yakın Beykoz su kaçağı bulma ekibi olarak bizimle iletişime geçin. Üst kattan su geliyorsa banyo, lavabo, klozet, mutfak gibi evinizin farklı bölgelerinde su sızıntısı veya rutubet gibi durumlarla karşılaşırsanız hemen bizi arayınız. Akustik dinleme cihazımızla teknolojiden yardım alıp en kısa süre içerisinde sorununuzu ortadan kaldıralım. Cihazlar olmadan su kaçağını bulmak gerçekten çok zordur varsayımlarla bu işlem yapılmaz. Evinizin her yerini kırmaya dökmeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Bütçenizi de düşünerek noktasal tespitlerle Eyüp su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Beykoz Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

 • Su sayacında, musluklar kapalı iken hala dönüyorsa.
 • Aylık faturalarınızın olağan dışı yüksek gelmesinden.
 • Banyo, mutfak, tuvalet bölgelerinde tadilattan sonra nem küf gibi durumlar devam ediyorsa.
 • Seramık, fayans aralarındaki derzler aşınmış veya sararmışsa.
 • Evinizde veya komşunuzun duvarlarında nemlenme veya su sızıntısı oluyorsa.
 • Yüzeye devamlı az veya çok su sızıntısı oluyorsa.

Beykoz Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirip en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Beykoz’un En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Beykoz Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

 • Beykoz cihazla su kaçağı bulma
 • Beykoz makineli su kaçağı tespiti
 • Beykoz cihazlı su kaçak tespiti
 • Beykoz üst kattan su geliyor
 • Beykoz alt kata su gidiyor
 • Beykoz banyo su kaçağı
 • Beykoz makineli su kaçağı tespiti
 • Beykoz Tuvalet Su Kaçağı Tespiti
 • Beykoz Akustik cihazla su kaçağı tespiti

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top