Kadıköy su kaçağı tespiti için evinizde su sızıntısı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Mülkünüzde bir sızıntı olduğundan şüpheleniyorsanız ancak tam konumundan emin değilseniz, dahili ana su vanasını kapatmalı ve ardından sayacınızdaki kadranı kontrol etmelisiniz. Sayaç kadranınız hala hareket ediyorsa, sınırınız içinde bir sızıntı olabilir. İç musluğunuzu geri açarsanız ve sayaç hareket etmeye başlarsa, bu sızıntıların mülkünüzde olduğunu gösterir. Sayaç hareket etmezse, sızıntının herhangi bir boru tesisatınızla ve belki de harici bir kaynak veya atık borusuyla ilgili olmadığını gösterir. Kadıköy su kaçağı tespitini kendimiz düzeltebilirmiyiz? Bazı su kaçaklarını düzeltmeniz el beceriniz varsa mümkündür. Mesela musluk vanasında sızıntı vardır el beceriniz varsa bunu kendiniz onarmaya çalışabilirsiniz fakat yinede bir risk teşkil eder. En iyisi kendim yaparım az maliyetle demektense ki daha büyük masraflar doğabilir. Uzman bir firmadan destek almanız en doğrusu olacaktır. Kadıköy su kaçağı tespiti yapmak için kullandığımız cihaz Akustik kaçak tespiti, yeraltı borularından gelen sızıntıları dinlemek için gelişmiş yer mikrofonları kullanır. Sızıntı Tespit Uzmanlarımız, sızıntı yapan boruların belirli sesleri ve frekansları konusunda tam olarak eğitilmiştir. Dökme demir/Plastik ana şebeke, daha küçük bakır servis hatları ve çelik
borular
Buna göre, boru malzemesini ve boyutunu dikkate almak çok önemlidir. Küçük çaplı boruların, malzemesi ne olursa olsun, büyük çaplı borulardan daha fazla ses iletme olasılığı daha yüksektir. Büyük çaplı borular, küçük çaplı borulardan daha düşük frekanslı sesler iletir.

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Kadıköy su kaçağı bulma konusunda su hatlarınız mülkünüzün en önemli yönlerinden biridir, bu nedenle sorun yaşadıklarında ciddi sorunlara neden olabilirler. Su sızıntıları küçük başlayabilir ancak çoğu zaman maliyetli hasarlara neden olabilecek büyük sorunlara dönüşebilir. Ares su kaçağı tespiti, kaçak bulma ve onarım işlerinde deneyimli servis uzmanlarımız, su hatlarınızda karşılaşabileceğiniz tüm boru sorunlarının üstesinden gelebilir. Her zaman mülkünüze zamanında varıyoruz ve su kaçaklarını en iyi şekilde tespit etmeye hazırız. Kadıköy su kaçağı bulma hizmetimiz İstanbul’un her semtine olmakla birlikte günün her saati arayabilirsiniz. Dışarıda veya zemin katta bir su kaçağı tespit edilmeden uzun süre kalabilir. Su şebekesi ve besleme boruları, herhangi bir yüzey kanıtı veya hasar belirtisi olmaksızın serbestçe sızabilir; yavaş yavaş temelleri aşındırırlar ve nihayetinde evinize büyük zarar verirler ve hatta komşularınızın mülküne bile yayılabilirler. Kadıköy su kaçağı bulma hizmeti olarak evinizin neresinde su kaçağı olursa olsun teknolojik cihazlarımızla noktasal tespit ediyor ve onarımını gerçekleştiriyoruz.” Bulamazsak Parasını Ödemezsiniz” prensibi ile çalışıyoruz. Bizce bu çok adil hiç bir hizmet vermeden ücret istemek uygun olmaz tabi ki. Kendimize o kadar güveniyoruz ki böyle bir teminat sağlıyoruz. Kadıköy su kaçağı bulma ve onarım hizmeti veren firmamızı arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret ederek kalıcı çözümler sunacaktır. Kendimize o kadar güveniyoruz ki bulamadığımız su kaçağı için hiç bir ücret almıyoruz buna servis ücretide dahil. Kendine güvenen her firmanın bu teminatı vermesi gerekiyor. Cihaz kullanmayan su tesisatçıları genellikle böyle bir garanti veremez. Evinize gelse dahi su kaçağını bulma ihtimali çok düşüktür. Varsayımlarla yola çıkacağı için eviniz delik deşik olma ihtimalide yüksek olacaktır. Evinizi riske atmadan bizimle iletişime geçiniz.

Kadıköy Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirip en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Kadıköy’ün En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Kadıköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

  • Kadıköy cihazla su kaçağı bulma
  • Kadıköy makineli su kaçağı tespiti
  • Kadıköy cihazlı su kaçak tespiti
  • Kadıköy üst kattan su geliyor
  • Kadıköy alt kata su gidiyor
  • Kadıköy banyo su kaçağı
  • Kadıköy makineli su kaçağı tespiti
  • Kadıköy Tuvalet Su Kaçağı Tespiti
  • Kadıköy Akustik cihazla su kaçağı tespiti

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top