Güngören su kaçağı tespiti yaparken donanımlı araçlarımızla servis sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız en kısa süre içinde evinizi ziyaret ederek sorununuzu dinler ve cihazlar yardımı ile kalıcı çözümler sunar. Yaptığımız her işlem için garanti vermekteyiz. Güngören eski semtlerimizdendir bu nedenle yapılarda eski olduğu için zaman içerisinde su tesisatında yıpranmalar meydana gelir. Bu yıpranmalar su kaçaklarına hatta su baskınlarına neden olur. Basit gibi görünen su sızıntıları su baskınlarıyla beraber elektrik teması halinde hayati önem taşır. Yani basitsenemeyecek kadar ciddi sorunlar doğurabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde bizimle 0532 678 56 07 numaralı hattımızdan yada web sitemizden iletişime geçiniz. Ares su kaçağı tespit firması olarak sizlerin bütçenizi de düşünüyoruz. Güngören su kaçağı tespiti yaparken Akustik dinleme makinemizle en hassas su kaçaklarını dahi buluyor ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Evinizi karınca yuvası gibi delik deşik etmiyoruz sadece noktasal tespit yaptığımız bölge kırılır ve tamiratı yapılır. Yaptığımız onarım işlemine 1 yıl garanti veriyoruz. Bulamadığımız su kaçak tespiti işlemlerinden ÜCRET TALEP ETMİYORUZ.Sıradan su tesisatçısı hem su kaçağını bulmakta zorlanır hem de evinize daha fazla masraf çıkartabilir. Bu sektörde çok fazla basite alan ustalar var ama biz yıllarımızın verdiği iş tecrübesiyle hizmet sunuyoruz. Güngören, Tozkoparan, Merter, Köyiçi, olmakla birlikte İstanbul’un her semtine servis sağlıyoruz.

Güngören Su Kaçağı Bulma

Güngören de su kaçağı bulma işlemini teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Tam donanımlı araçlarımızla evinize gelen uzman ekip arkadaşlarımız sorununuzu dinler. Cihazlarımızı hazırlar ve su kaçağını bulmaya başlar. En kısa zaman içerisinde su kaçağını noktasal bulur ve onarımını sağlar. Güngören su kaçağı bulma hizmetini sağlayan ekip arkadaşlarımız garantili olarak onarımını yapar. Kullanmış olduğumuz malzemeler kaliteden ödün verilmeden monte edilir. Akustik dinleme cihazımızla noktasal tespit yapar kaçağın olduğu bölgeyi kırıp sizlere gösterir. Bazen yaptırmış olduğunuz tadilatta delici yada kesici aletlerle bilmeden hasar verilebiliyor. Bazen hatalı yada kalitesiz malzeme kullanımından da su kaçağı meydana gelir. Eski yapılarda demir su tesisatı zamana dayalı olarak paslanma ve daha sonrasında su sızıntılarına neden olur. Evinizi su baskınlarından korumak için profesyonel destek almanız gerekir. Su tesisatçılığı farklı bir iş koludur su kaçağı bulma tespit ve onarım işlemi farklı bir koldur. Her tesisatçı su kaçağını bulamaz. Her cihazı olan ustada su kaçağını bulamaz. Bunun nedeni ustalık isteyen ve kulağınızın en hassas seslere duyarlı olması gerekir. Güngören ilçemizin her mahallesine servis hizmeti sunan firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Güngören’in En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Güngören Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Güngören Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top