Su kaçağı bulma işlemi gözle görülmeyen su tesisatınızın sızıntı yapıp hasar alması sonucu cihazlarla tespit edilmesidir. Evinizin su tesisatında su kaçağı meydana gelebilir. Gözle gördüğünüz sızıntılara amatörce müdahale edebilir fakat onarımını yapamazsınız. Nedeni her işte olduğu gibi kolay olarak görürsünüz fakat su tesisatı uzmanlık ister tecrübe ister ve teknolojik cihazlar ister. Bu nedenle duvar, fayans gibi görünmeyen bölgelerde su kaçağı bulma işlemini akustik cihazla bulup onarımını yapıyoruz. Eski usul tesisatçılık olmadık yerlerin kırılması sonucu sizlere yüksek maliyet çıkartmakta. ares su kaçağı olarak sadece uzman olduğumuz su kaçağı bulma işini yapıyoruz. Uzman ekiplerimiz evinize gelip yüksek teknolojik cihazlarımızla su kaçağını noktasal bulup onarımını yapıyor. Sizlerde yüksek maliyetlere maruz kalmamış oluyorsunuz. İstanbul’un her semtine servisimiz vardır.

Su Kaçağı Noktasal Tespit Nasıl Yapılır?

Resimde görüldüğü üzere evinizin her yerini kırmıyoruz. Su kaçağı noktasal tespit nasıl yapılır? hadi biraz işin uzmanlarından bilgi alalım. Ekiplerimiz evinize gelmeden önce telefonda veya yüz yüze sizinle su kaçağının olduğu bölgeyi kısa bilgilerle doğrular. Temiz su tesisatınıza basınç makinemizle test yaparlar eğer gösterge düşüyorsa evinizde su kaçağı var. Mutfak, Banyo, Lavabo gibi sorunlu olan bölge akustik dinleme cihazımızla en ufak su kaçağı sesini kulaklık yardımıyla duyar ve noktasal tespit yapar. Sizleri ek bir masraftan kurtarmak için onarımını yapar ve sorun ortadan kalkmış olur bütçenizi sarsmadan bütün bu olay en kısa sürede çözümleriz. Su kaçağı nasıl tespit edilir sorusuna umarım yanıt vererek sizleri bilgilendirdik.

Su Kaçağı Neden Olur?

Eviniz veya binanız çok eski olabilir zaman içerisinde su tesisatınız eskir ve su kaçağı olur. Mutfak Banyo gibi evinizin tadilatlarında çivi matkap gibi cisimlerin tesisatınıza zarar vermesiyle su kaçağı olur. Yanlış yapılan tesisat hatalarından ve kalitesiz ürün kullanımından su kaçağı meydana gelir. Günümüzde cihazla su kaçağı bulma işlemi yapan pek çok firma var ama hepsi ne kadar güvenli veya kaç firma güvenilir? 100 tl ye su kaçağını buluruz diyen firmalar genellikle onarım esnasında farklı bölgeleri de gösterip onarım fiyatlarını yükseltip bütçenizi dahada zorlarlar. Ares su kaçağı olarak yaptığımız işlemler garantilidir. Önce güven prensibi ile çalışmaktayız kaliteli malzemeler yüksek teknolojik cihazlar ve uzman ekiplerimizle İstanbul’un her semtine aynı gün içerisinde geliyoruz. Bizimle iletişime geçip sorununuzu bildirim ekiplerimiz yaklaşık fiyat verip evinize gelsinler.

Scroll to Top