Arnavutköy su kaçağı tespiti evinizde sızdıran bir musluk veya tuvaletin tespit edilmesi açıktır ve düzeltilmesi oldukça basittir. Ancak tüm su sızıntıları bu kadar basit değildir. Gömülü borulardan veya duvarların içine gizlenmiş borulardan gelen sızıntılar benzersiz zorluklar sunar. Henüz bahçenizi kazmayın veya banyo duvarlarınızı kırdırmayın. Ares su kaçağı tespiti tarafından sağlanan profesyonel kaçak tespit hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenler : 

Arnavutköy Sızıntı Tespiti ve Onarımı

Döşeme sızıntısı, evinizin beton döşemesinin veya bodrum katının altında bulunan sızdıran bir borudur. Arnavutköy su kaçağı tespiti sıradan tesisatçılar için sızıntılarının bulunmasını zorlaştırıyor. 

Bununla birlikte, birkaç açıklayıcı işaret vardır:

  • Musluklarınız ve tuvaletleriniz çalışmasa bile akan suyun sesi
  • Islak halı, döşeme veya beton zemin
  • Evinizin alt katında ıslak veya küflü alçıpan
  • Bodrumunuzda bir küf kokusu
  • Artan su faturaları
  • Temelinizde görünür hasar

Bir döşeme sızıntısından şüpheleniyorsanız, profesyonel su sızıntısı tespit ve onarım hizmetleri aramayı ertelemeyin. İyi bir tesisatçı, sızıntınızı çabucak bulur, döşemenizde mümkün olan en küçük kırığı oluşturur, su kaçağı onarımını tamamlar.

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy su kaçağı bulma işleminde Tesisatçılar, toprak altında, duvarların içinde ve beton levhaların altında gömülü su sızıntılarını bulmak için çeşitli araçlar ve teknolojiler kullanabilir. Bunlar yaygın olarak kullanılan üç sızıntı tespit aracıdır: Akustik Dinleme Ekipmanı
Bu teknoloji, duvarların içindeki veya beton plakaların altındaki su sızıntılarının sesini yükseltir. Bu cihazlar, tesisatçıların kazmaya veya sondaj yapmaya başlamadan önce bir su sızıntısının yerini yakından tahmin etmelerini sağlar. 

Video İnceleme Ekipmanı
Küçük kameralar, tesisatçıların boruların içinde neler olduğunu görmelerini sağlar. Bu cihazlar, kanalizasyon borularından araba anahtarı ve alyans gibi eşyaları almak için kullanılmıştır. Sızıntıyı tespit etmeden önce borudan ne kadar kablo geçtiğini ölçmek, tesisatçıların boru hattı sorunlarını doğru bir şekilde teşhis etmesine ve sızıntının yerini hesaplamasına olanak tanır. Arnavutköy su kaçağı bulma işlemlerini bu teknolojik cihazlar yardımı ile uzman ekip arkadaşlarımız birleştirerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktayız. Bakır, PVC, beton ve dökme demir boruların onarımı, farklı malzeme ve teknikler gerektirir. Sızdıran borunuzun yapıldığı veya bulunduğu yer ne olursa olsun, en iyi hareket tarzınız, uzman su sızıntısı onarımları yapan profesyonel bir tesisatçı aramaktır . Bu özellikle gizli sızıntılar için geçerlidir. Kontrolsüz su sızıntıları zamanla küf oluşumuna ve hatta yapısal hasara neden olabilir. Sonunda, yüksek su faturalarınız endişe haline gelir neden daha fazla ücret ödeyesinizki.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Arnavutköy’ün En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Arnavutköy Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Arnavutköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top