Beyoğlu su kaçağı tespiti için evinizin neresinde su sızıntısı olursa olsun noktasal tespit yapıyoruz. Tabiki bu tespiti yaparken yüksek teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Cihazlar olmadan bu sızıntıları bulmak neredeyse imkansızdır. Nedeni gözle görülmeyen kulakla duyulmayan bu kaçakları bulmak eski usulde kaldı. Evinize gelen su tesisat ustası tecrübesiyle bulmaya çalışır fakat varsayımlarla ilerler. Bir bakmışsınız eviniz tabiri caize köstebek yuvasına dönmüş kırılmamış yer kalmamıştır. 100 tl gibi komik bir rakama anlaştığınız usta size binlerce liralık masraf çıkartır. Beyoğlu su kaçağı tespiti firması olarak akustik dinleme cihazı kullanıyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın cihaz kullanım tecrübesi profesyonel düzeyde olduğu için noktasal tespit ediyoruz ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Böylece maddi ve manevi sarsıntı yaşamamış oluyorsunuz. Neden yüksek maliyetler ödiyesiniz ki her işin bir bedeli vardır. Cebinizden çıkacak 1 tl nin bile bizim için önemi var. Bizimle iletişime geçip sorununuzu dinleyelim ve ortalama bir fiyat verelim en kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız evinizi ziyaret etsin. Sorununuzu tekrar dinleyen ekip arkadaşlarımız sizlere en doğru fiyatlandırmayı yapar. Kabul ettiğiniz taktirde gerekli ekipmanları hazırlar ve su kaçağı tespit işlemine başlarlar. En kısa süre içinde tespit işlemi noktasal olarak bulunup sizlere gösterilir ve onarım işlemine geçerler. Böylece bütçenizi korumuş olursunuz ve yüksek maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Beyoğlu Su Kaçağı Bulma

Beyoğlu su kaçağı bulma işlemi yer farketmeksizin her bölgede yapılır. Resimde görmüş olduğunuz üzere ekip arkadaşımız akustik dinleme cihazı ile bir müşterimizin villasında dinleme işlemi yapıyor. Kulağınızın bir alet olmadan duyamayacağı sesleri yüksek frekanslar veren bu cihazımızla noktasal tespit yapıyor. Ve müşterimiz yanında ekip arkadaşımızı izliyor su kaçağı bulma işlemi bittiğinde müşterimiz şaşırıyor teknoloji bu kadar ilerledimi diye. Hatta ekip arkadaşımız kulaklığı kendisine vererek sesi dinlemesini talep ediyor kulaklığı takan müşterimiz sesi ayırt edemiyor ve bir kez daha şaşırıyor. Bunun nedeni kulaklığı taktım bende bulurum değil yılların vermiş olduğu tecrübe ile en ufak sesi bile ayıran bizim ustalarımızın meharetidir. Beyoğlu su kaçağı bulma servisi olarak sizlere önerimiz cihazları olmayan veya yaptığı işe garanti vermeyen firmalardan uzak durmanız. Bizim ilkemiz öncelikle müşteri memnuniyeti. Onarım esnasında yanlış kaynak, veya kalitesiz malzeme kullanımı en kısa süre içinde yine aynı sorunu yaşamanızı sağlayacaktır. Ares su kaçağı bulma firması olarak yaptığımız bu işlemlere 2 yıl garanti veriyoruz. Aynı bölgede tekrar su kaçağı sorunu yaşarsanız hiç bir ücret talep etmiyoruz. Kendimize o kadar güveniyoruz ki bulamadığımız su kaçağı işlemlerinden servis ücreti de dahil hiç bir ücret talep etmiyoruz.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Beyoğlu’nun En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Beyoğlu Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Beyoğlu Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

2 thoughts on “Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top