Başakşehir su kaçağı tespiti yapan bir çok firma var. Bizim farkımız tahmini olarak değilde yüksek teknolojik cihazlar kullanarak yapmamız. Gelişi güzel burası şurası diyip kırma işlemi yapmıyoruz. Akustik dinleme cihazımızla en hassas su kaçaklarını buluyoruz ve onarımını yapıyoruz. Bu işlem bütçenizi korur yüksek maliyet çıkartmaz. Gider ve pimaş borularınızdaki su kaçağı tespiti işlemini ise robotik kamera yöntemiyle buluyoruz. Hem zamandan kazanıyorsunuz hemde yüksek maliyetlerden kurtuluyorsunuz. Ares su kaçağı tespiti firması olarak uzman ekibimizle Başakşehir su kaçağı tespiti işlerinizde sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Duvarınızda küflenmeler nemlenmeler görülebilir yada fayans aralarından su sızmaları görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Bizlere ulaşmanız için 0532 678 56 07 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Küçük görünen fakat su baskınlarına kadar giden su kaçağı olaylarını basite almayın . Hem bütçeniz hemde rutubete ve neme maruz kalarak sağlığınızı hiçe saymayın.

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Başakşehir su kaçağı bulan firma olarak sizlere kaliteli hizmet uzman kadromuzla güvenli işçilik sunuyoruz. Su kaçağı bulma işlemini kendiniz yapabilirmisiniz ? Aslında evinizde su kaçağı olup olmadığını şu yöntemlerle anlarsınız. Tesisatınızın bir bölümünde sızıntı olup olmadığını anlamak için en iyi yollardan biri su sayacını kontrol etmektir. Bunu yapmak için, önce evinizdeki suyu tamamen kapatmanız gerekir. Tüm muslukları kapatın, bulaşık ve çamaşır makinesinin çalışmadığından emin olun. Ardından, su sayacını izleyin ve su sayacınızın dönüp dönmediğini kontrol edin. Su sayacı dönüyorsa muhtemelen hızlı hareket eden su sızıntısı var demektir.Aylık gelen su faturalarınızın artışıda su kaçağı olduğunu gösterir. Evinizin içinde aradığınız su sızdırması evinizin dış bölümlerinde bile olabilir. Mesela evinizin balkonuna bakabilirsiniz gider borularının etrafında nem veya küf izleride su kaçağı anlamına gelmektedir. Başakşehir su kaçağı bulma firması olarak bizleri arayın sorununuza çözüm bulalım.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Başakşehir’in En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Başakşehir Su kaçağı Tespit Cihazı

Başakşehir su kaçağı tespit cihazı akustik dinleme yöntemidir. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet Başakşehir su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda fazlalıkla müşteri portföyümüz bulunmakta neden sizde bizimle çalışmayasınız ki kalite ve uzmanlık ares su kaçağı tespiti firmasında.

Başakşehir Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirip en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Başakşehir Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

  • Başakşehir su kaçağı tespiti
  • Başakşehir su kaçağı bulma
  • Başakşehir su kaçağı tespiti tamiri
  • Başakşehir noktasal su kaçağı bulma
  • Başakşehir kırmadan su kaçağı tespiti
  • Başakşehir cihazlı tesisatçı
  • Başakşehir alt kata su damlıyor
  • Başakşehir su kaçağı nasıl bulunur

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top