Üsküdar su kaçağı tespiti yaparken teknolojik cihazlar yardımıyla en kısa süre içerisinde noktasal tespit yapmaktayız. Akustik dinleme cihazımız en ufak su sızıntı sesini algılar ve dış sesleri azaltarak en kısa sürede ustamıza su kaçağının yerini bildirir. Bu hassas makine çoğu tesisatçıda bulunabilir ama her tesisat ustası kullanamaz. Bizim Üsküdar su kaçağı tespiti yaparken kullandığımız akustik dinleme cihazı alman markası olan trotec ürünüdür. Çoğu usta uygun cihazlara yönelir fakat biz üst düzey cihazlarla işimizi daha iyi yapmak için uğraşıyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır. Üst komşunuzdan su sızması yada sizin evinizden alt komşunuza su sızması olabilir. Hatta evinizin her hangi bir yerinde ufak ölçüde başlayan su kaçağı su baskınına bile yol açabilmektedir. Güvenliğinizi bu gibi durumlarda erteleyip göz ardı etmeyin. Elektrik tesisatına temas eden su kaçağı çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Tadilat esnasında kırılan yada delinen tesisat boruları gözle görünmediği için su baskını riskini arttırabilir. Tesisat ustasının alt yapı yenilerken kullandığı kalitesiz uygun borularda su baskınına neden olabilir. İlla su sızıntılarında evinize su basacak diye bir şey de yok. Ufaktan başlayan su kaçağı ilerleyen zamanlarda evinizin temeline bile zarar verebilir. Uzun süreli nemler demirlerin çürümesine yol açabilir. Evinizde nem, küf ve rutubet gibi sağlıksız olaylarda olabilir. Bu nedenle su sızıntısı durumlarında ihmal edilemeyecek bir durumdur. En kısa süre içerisinde işinin ehli firmalar sizlere kalıcı çözümler sunar. Bizimle iletişime geçerek su kaçağı sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar su kaçağı bulma ve onarma hizmeti sunan firmamız bulamadığımız su kaçak tespitinden ÜCRET TALEP ETMİYOR. İşini iyi yapan firma kendine güvenmeli ve garanti vermeli. Üsküdar su kaçağı bulma ve onarım işlerine aynı bölgede 1 yıl garanti vermektedir. Eski usül tahmini varsayımlarla su kaçağını bulmuyoruz. Tamamen yüksek teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Her su kaçağı için aynı makine kullanılmaz. Evinizde tüm vanalar kapalıyken su sayacınız dönüyorsa ekip arkadaşlarımız emin olmak adına test pompasıyla su tesisatınızı kontrol eder. Baro metrede de düşüş oluyorsa kesin evinizde su kaçağı vardır. Hemen ekip arkadaşlarımız su kaçak tespiti cihazını hazırlar ve sızıntı olan bölgeyi dinlemeye alır. En kısa süre içinde noktasal tespit yaparak Üsküdar su kaçağı bulma işlemini gerçekleştirir. Sadece bulunan nokta kırılır ve sizlere dilerseniz gösterilir ve ardından onarımını gerçekleştirip evinizden ayrılırlar. Bu işlem düşük maliyetli olup bütçe dostu bir uygulamadır. Hayatınızı etkileyebilecek durumları göz ardı etmeyiniz. Hemen bizimle iletişime geçmek için 0532 678 56 07 numarasını arayınız. Evinizde Fayans, duvar, parke altı gibi görünmeyen bölgelerdeki su sızıntısını bulmak bizim işimiz.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Üsküdar’ın En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Üsküdar Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Üsküdar Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top