Zeytinburnu su kaçağı tespiti işlemlerini akustik dinleme cihazıyla yapmaktayız. Hassas ses titreşimlerine duyarlı cihazımız noktasal tespit yapmaktadır. Sizlerin normal olarak duyamadığınız en kısık sesleri kulaklık yardımıyla ustamıza iletir ve en kısa süre içerisinde kaçak tespit edilir. Su kaçağı tespiti zeytinburnu servisi olarak yaptığımız tespit ve onarım işlemlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Bulamadığımız su kaçağı tespiti işlerine hiç bir ücret talep etmiyoruz. Uzman ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti yaparken akustik dinleme cihazı kullanıyoruz bu tek başına yeterli olmuyor tabiki bunun yanı sıra test pompası robotik kamera gibi yeterli cihazları kullanmak zorundayız. Her su kaçağı için farklı cihazlar kullanıyoruz. Zeytinburnu su kaçağı tespiti ve onarım için yeteri cihazlara sahip sayılı firmalardanız. Gözle görülen bölgedeki su kaçaklarını her usta bulur sizde usta olmasanız da gözle gördüğünüz için kaçağın nereden geldiğini bilirsiniz peki gözle görülmeyen bölgeler için ne yapmalı? Hemen bizimle iletişime geçerek ön bilgiyi aldıktan sonra en hızlı şekilde ustalarımız evinizi ziyaret eder ve sorunlu bölge için cihazları hazırlar. Su tesisatınızın geçtiği tüm noktaları inceleyerek en kısa süre içinde su kaçağını noktasal tespit yaparlar ve yerinde onarım işlemini gerçekleştirirler. Su kaçağı basitsenemeyecek kadar büyük sorun haline gelebiliyor ve su baskınlarına neden olabiliyor. İhmal edilen su kaçakları evinizdeki mobilyalara zarar verir parkelerinizin şişmesine kabarmasına neden olur. Hatta en önemlisi bir elektrik tesisatına temas edebilir v buda hayati önem taşır. İhmal etmeden hemen bizimle iletişime geçiniz.

Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma

Zeytinburnu su kaçağı bulma ve onarım hizmeti sunan firmamız sizlere daha kaliteli bir yaşam sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Evinizin neresinde olursa olsun su kaçağı meydana gelebilir. Yüksek teknolojik cihazlar kullanarak su kaçağı bulma işlemini noktasal tespit ediyoruz ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Ares su kaçağı firması olarak 0532 678 56 07 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Cihazları olmayan su tesisatçıları sadece ustalıklarını kullanırlar biz kurumsal firma olarak yüksek teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Bir iki makine ile su kaçağı bulma işlemi gerçekten sizleri zorlar su kaçağı hangi bölgede ise onunla alakalı cihaz kullanılmalı. Pis su giderleri için robotik kameralı su kaçak cihazını kullanırız. Temiz su tesisatınızda su kaçağı varsa bunun içinde akustik dinleme cihazı kullanırız. Bu sayede noktasal tespitler yaparız. Evinizde su kaçağını olup olmadığını basit bir şekilde anlamak isterseniz bir iki ip ucu verebiliriz. Tüm vana ve muslukları kapattığınızda hala su sayacınız dönüyorsa. Su sayacınızın vanası kapalı iken hala dönüyorsa. Kombi taharet musluğu su deposu gibi kullanım alanlarındaki cihazlarınız kapalıysa ve hala sayacınızda dönme oluyorsa. Rutubet, nem, küf, pis koku gibi fayans aralarında küflenmeler, parkelerinizde kabarmalar oluyorsa su kaçağı mevcuttur. Zeytinburnu su kaçağı bulma ve onarım hizmeti veren firmamızı arayarak profesyonel destek alabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret ederek kalıcı çözümler sunacaktır. Kendimize o kadar güveniyoruz ki bulamadığımız su kaçağı için hiç bir ücret almıyoruz buna servis ücretide dahil. Kendine güvenen her firmanın bu teminatı vermesi gerekiyor. Cihaz kullanmayan su tesisatçıları genellikle böyle bir garanti veremez. Evinize gelse dahi su kaçağını bulma ihtimali çok düşüktür. Varsayımlarla yola çıkacağı için eviniz delik deşik olma ihtimalide yüksek olacaktır. Evinizi riske atmadan bizimle iletişime geçiniz.

Zeytinburnu Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Zeytinburnu’nun En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top