su-kacagi-tespiti-ne-kadar.

Su kaçağı tespiti ne kadar? Bulunan mekan, yapılan işin zorluğu, harcanan zaman, kullanılan ekipman fiyatları değiştirir. Bunun nedeni sabit bir sorun olmaması.  2+1 evin ortalama su kaçak tespiti ücreti 350 tl den başlar ve farklı etkenler fiyatı değiştirir. Büyük bir sorun gibi görünen fakat teknolojik cihazlarla daha basit hale gelen uzmanlık isteyen bir iştir. Alman markası akustik dinleme cihazlarımızla artık noktasal tespitler yapıyoruz. Evinizin hiç bir yerini tahminlerle kırıp yüksek maliyetler çıkartmıyoruz. Noktasal tespit yapıp onarımını gerçekleştiriyoruz. Bazen müşterilerimiz telefonda net fiyat konusunda ısrar ediyor fakat bu fiyatı net olarak vermek imkansızdır. 30 dakika içinde bulunan su kaçağıyla 4 saatte bulunan su kaçağının fiyatı aynı olamaz. Bina pimaşında bulunan su kaçağı ile tuvalet dirseğindeki su kaçağı tespiti de aynı fiyat olamaz. Eviniz 2+1 dir dublex bir daire ile fiyat aynı olamaz.  Kullanılan malzemeler de kalitesine göre fiyat değişikliği olur. Ortalama bir fiyat verilir fakat ekip arkadaşlarımız evinize gelir sorununuzu dinler kaçak olan bölge analiz edilir ve net bir fiyat verirler. Olması gereken budur tamir ücretleri de aynı şekilde değerlendirilir. Basit bir onarım işidir fiyat ona göre verilir ama zor bir işlem yapılması gerekiyordur kaliteli malzeme kullanılır fiyat ona göre belirlenir. Eskiden su kaçağı diye bilinmeyen su tesisatçılarının yaptığı varsayımlarla evinizi bir kırmaya başlarlardı ardı arkası kesilmeden eviniz delik deşik olurdu. Sadece ustalıkla su kaçağı tespiti yapılmaz cihaz yardımı olmadan yapılan su kaçağı tespit işlemleri başarısız olur. Çok nadiren usta su kaçağının yerini bulur ama ödeyeceğiniz ücrette ona göre fazla olur. Su kaçağı tesp firmamız yüksek teknoloji cihazlardan yardım olarak işinde uzman ekip arkadaşlarımıza Garantili hizmet sunuyoruz. Su kaçak tespiti ne kadar sorusunu böylece anlatmaya çalıştık umarız faydalı olmuştur.

Evde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Evde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Evde su kaçağı nasıl tespit edilir? Bu tespit uzmanlık ve cihaz olmadan ev sahiplerinin yapacağı pek bir şey yoktur aslında. Basit gözle görülen kısımları gördüğünüz için bulabilirsiniz peki tamiratı yapabilirmisiniz? Ekipman olmadan tamiratda yapılmaz. Biz nasıl evdeki su kaçağını buluyoruz? Yıllardır bu işi yapan ve alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ve yüksek teknolojiye sahip cihazlarımızla önce evinize geliyoruz. Sorunu sizden dinleyip kaçak olan bölgeyi analiz ediyoruz. Su kaçağının olduğuna emin olan ekip arkadaşlarımız gerekli cihazları hazırlar ve su kaçağı olan bölgeyi dinlemeye başlar. En kısa süre içinde su kaçağı noktasal tespit edilir ve tamirat onarım işlemi başlar. Evinizi kırıp dökmek yerine su kaçağının olduğu bölge kırılır ve bütçenizi koruruz. Su kaçağı denilince evet bir tane cihazla geldi bu kadar kolaymıydı değil her su kaçağı farklıdır. Temiz su tesisatı ile pis su gideri farklı cihazlar gerektirir. Test pompası, akustik dinleme cihazı, termal kamera, robotik kamera ( Pimaş görüntüleme kamerası) nem ölçer gibi her su kaçağı için farklı cihazlar kullanılır. Tam donanımlı araçlarımızla evinize gelip analiz sonucu gerekli cihazlar evinize alınır ve su kaçak tespiti işlemi başlar. Evinizin vanasını kapattıktan sonra hala dönüyorsa su kaçağı olduğu kesinlik kazanır. Fakat her su kaçağında su saatiniz dönmeye bilir bazen o kadar ufak noktadan sızar ki dinleme cihazı bile tek başına yeterli olmaz. İşte burada test basınç pompası devreye girer temiz su tesisatınızın basıncını arttırarak su kaçağı noktasal olarak tespit edilir. Bu işlemin sonunda evdeki su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Su kaçağının olduğu bölge hemen açılır. Onarımı yapılarak tekrar kapatılır. Onarım işlemi bittikten sonra su kaçağı olup olmadığı tekrar kontrol edilir. Ekiplerimiz sorunun %100 çözüldüğünden emin olduktan sonra çalışmaya son verirler. Bulunamayan su kaçağı tespit işleminden hiç bir türlü yok servis ücreti, yok mazot parası, yok el emeği gibi saçma sapan ücretler talep etmez. Yapılan su kaçağı tespiti ve onarım işlemleri 2 yıl garantilidir. 

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Su kaçağı Tespit Cihazı

Su kaçağı tespit cihazı akustik dinleme yöntemidir. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda fazlalıkla müşteri portföyümüz bulunmakta neden sizde bizimle çalışmayasınız ki kalite ve uzmanlık ares su kaçağı tespiti firmasında.

İstanbul'da Hizmet Verdiğimiz İlçe ve Mahallelerimiz Neresi?

Ares su kaçağı tespiti firması olarak 17 yılı aşkın zamandır bu hizmeti sunuyoruz. Su tesisatçılığıyla başladığımız işimize su kaçak tespiti olarak uzun yıllardır hizmet sağlıyoruz. İstanbul ilimizin tüm ilçe ve mahallelerine hizmet sunuyoruz. Hiç bir bölgeyi ayırt etmiyoruz bulunduğunuz bölge neresi olursa olsun ekip arkadaşlarımız evinize su kaçak tespiti için gelecektir. Bizimle iletişime geçerek uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz. yada 0532 678 56 07 numaralı telefon numaramızdan yada iletişim sayfamızda bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Duvarlar Neden Su Alır?

Duvarlar Neden Su Alır

Duvarlar neden su alır? Bunun bir kaç nedeni olabilir. Evinizdeki duvarlardan temiz su tesisatı geçiyor olabilir. Kullanılan malzeme kalitesinden, evinizde yaptırdığınız tadilatdan, basit usta hatalarından oluşan su kaçağı nedeni ile duvarlar su alır. Akışkan bir element olan su bulduğu en ufak yerden yol alır ve duvar içinden ilerleyebilir. Alt komşunuza kadar su kaçağı meydana gelebilir. Diğer bir olasılık daireniz bodrum katta ise temelden veya topraklı bölgeden su alıyor olabilir. Bu durum genellikle yağmurlu havalarda toprağın çok fazla su almasıyla meydana gelir. Üst dairede bir su kaçağı varsa ve su kendine yol bulup sizin duvarlarınızdan dışarı sızıyor da olabilir. Bunlara kesin çözüm olarak firmamızla iletişime geçmek ve en kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımızın yüksek teknolojik cihazlarla evinizde su kaçağına nasıl son verildiğine bakmak olsun. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak firmamızın prensibidir. Bütçenizi korur evinizde olası felaketler oluşmadan kesin ve kalıcı çözümler sunarız. 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top